Hizmetler

LOJİSTİK

Gerek doğrudan üretim yaptığımız projeler, gerekse müşterilerimizin bu projeler ile bağlantılı ihtiyaçlarına yönelik lojistik destek sunuyor, rüzgâr türbini parçalarının nakliyesine özel ürettiğimiz çözümlerle fark yaratıyoruz. Yalnızca kule değil, kanatların sevkiyatı için de lojistik hizmeti veriyoruz.

Kule nakliyesi için geliştirdiğimiz fikstürler sayesinde, çelik kule parçalarının fabrikadan montaj noktasına kadar kolaylıkla taşınmasını sağlıyoruz. Bu sayede, özel ekipmanlar kullanılmasına gerek kalmadan nakliyenin stoklama, yükleme, boşaltma gibi farklı aşamalarının güvenli, zaman ve fiyat etkin tamamlanmasına katkıda bulunuyoruz.

Özellikle yurt dışı deniz nakliyesi gerektiren ihracat projelerinde, müşterilerimizin ürünlerinin teslimatını, proje sahasına en yakın limana kadar kesintisiz gerçekleştirebiliyoruz.

STOKLAMA

İzmir-Bergama’daki tesislerimizin kapsamlı depolama alanında, büyük ebattaki rüzgâr türbini parçaları için stoklama hizmeti veriyoruz.

Geniş stoklama alanımız, kendi üretimimiz için yeterli olduğu gibi, ihtiyaç olması durumunda müşterilerimiz için ek depolama desteği de sunmamıza olanak tanıyor. Fabrikamızda kulesini veya jeneratörlerini ürettiğimiz projelerin, kanat gibi diğer büyük parçalarını da aynı alanda saklayabiliyoruz. Böylece kendi sahamızda, hizmet verdiğimiz projelere ait ana türbin bileşenlerinin tek muhatapla tek noktada stoklamasını gerçekleştirerek, müşterilerimizin değişiklik yönetimini kolaylaştırıyor ve maliyetleri azaltmalarına imkan sağlıyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Hizmet verdiğimiz firmalar için çözüm ortağı görevini üstlenerek, projeleri bütünsel olarak ele alıyor, müşterilerimize her yönde destek sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörünün dinamiklerini biliyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede, projelerinin başarıya ulaşması için ihtiyaç duydukları her konuda; mühendislik ve teknik bilgi birikimimiz, planlama ve organizasyon gücümüz ile müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Yüksek kalite ve sürdürülebilirlik ilkelerini esas alan altyapımız ile müşterilerimize tüm proje sürecini güvenle yürütebilmeleri için gereken konforu sağlıyor, bütünleşik ve proaktif çözümlerimiz aracılığıyla tüm tecrübelerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.